Projektowanie i produkcja

Przy projektowaniu naszych produktów kładziemy nacisk na spełnieni wymagań naszych klientów oraz wymaganych dla danego typu zbiornika norm. Nasi inżynierowie to wykształceni i zaangażowani specjaliści. Nasze produkty: zbiorniki i urządzenia projektowane są zgodnie z:

  • 2014/68/UE (PED)
  • ASME VIII div.1
  • 87/ 404/ EWG (SPVD)

Normy które używamy do urządzeń ciśnieniowych: PN-EN 13445, AD – MERKBLATT, WUDT/UC/2003, ASME VIII div.1 W procesie produkcyjnym wykorzystujemy nie tylko wiedzę i doświadczenie naszych pracowników ale również wiele nowoczesnych i precyzyjnych maszyn i urządzeń i narzędzi. Takich jak nowoczesne automaty spawalnicze i systemy CNC zapewniające najwyższą jakość i precyzję wykonania:

Projektujemy

Projektujemy zgodnie z:  2014/68/UE (PED), ASME VIII div1, 87/ 404/ EWG (SPVD), Sound Engineering Practice (SEP) na potrzeby produkcji jednostkowej i seryjnej, według przepisów: PN-EN 13445, ASME VIII div1 AD – MERKBLATT, WUDT/UC/2003

Wykonujemy

Zbiorniki magazynowe i procesowe urządzenia i instalacje ciśnieniowe mieszalniki i wymienniki ciepła ze stali 304, 304L, 316, 316L i innych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, chemicznego czy paliwowego.

Innowacyjne urządzenia i nowoczesne maszyny

CNC Water Jet WJ3060-COBRA-1Z –PJ 5 AX

  jest to nowoczesne i precyzyjne urządzenie do cięcia za pomocą strumienia wody i odpowiedniego ścierniwa pod dużym ciśnieniem stół o wymiarach 3.000 x 6.000 mm pozwala na cięcie blach o wymiarach znacznie większych niż standardowe formaty.

ProgressJet 5AX 6

  pięcioosiowa głowica 5D – 60º pozwala na cięcie wszystkich kształtów, fazowanie materiału czy przygotowanie dennic do montażu króćców i innych elementów. Taki sposób cięcia pozwala a skrócenie czasu produkcji dzięki wyeliminowaniu ręcznej obróbki krawędzi ciętych.

CNC RONZANI

  pozwala na szybkie polerowanie dennic i innych elementów zbiornika z dużą precyzją i szybkością nieosiągalna przy ręcznej obróbce.

CAB System 300s

  słupowysięgnik, pozwalający na automatyzację przy spawaniu obwodowym dla zbiorników o średnicy max 5000mm. Urządzenie pozwala na zwiększenie wydajności przy zachowaniu wysokiej jakości spoin.

Automatyczny system do spawania szwów wzdłużnych prostoliniowych

  zaspokaja wszystkie oczekiwania dotyczące jakości i czystości spoin, podwyższając jednocześnie wydajność spawania przy zachowaniu stałej i niezmiennej jakości.

Tokarka CNC AFM TUG 56 MN MARYNA

  o długości toczenia 1500 mm – jest to precyzyjna i powtarzalna obrabiarka CNC pozwalająca na uzyskanie wysokiej jakości detali.

Transportujemy

Nasze zbiorniki wysyłamy w każdy zakątek Europy i świata korzystając z własnego transportu oraz w zależności od wymagań danego projektu również z zewnętrznych firm transportowych.

Realizujemy

Realizujemy zlecenia nie tylko w oparciu o rysunki i projekty naszych klientów. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom realizujemy zlecenia kompleksowo od projektu po dostawę.

Jakość i satysfakcja

Najważniejsze cele stawiane przy produkcji naszych zbiorników. W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych produktów stosujemy najwyższej jakości materiał pochodzenia europejskiego a proces produkcji poddajemy ciągłej kontroli i doskonaleniu.