Oferta

 

 

Firma HML NOSEWICZ została założona przez Henryka Nosewicza w 1970 roku. Obecnie firma prowadzona jest przez dwóch synów Mirosława i Leszka Nosewicz. Na początku swojej działalności firma zajmowała się obróbką metalu oraz wykonywała proste konstrukcje spawane.  Obecnie firma świadczy szeroki zakres usług w każdej dziedzinie branży metalowej ze szczególnym naciskiem na projektowanie oraz produkcję zbioników ze stali nierdzewnej oraz węglowej. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra, oraz duże moce przerobowe pozwalają na zrealizowanie każdego projektu. Firma posiada dwie niezależne hale produkcyjne do wytwarzania konstrukcji ze stali nierdzewnej oraz ze stali węglowej. Wychodząc na przeciw wymaganiom obecnego rynku, firma posiada uprawnienia pozwalające na wytwarzanie urządzeń ciśnieniowych wg dyrektywy 97/23/WE zarówno ze stali węglowej jak i kwasoodpornej.

 

 

hala2

 

Główna działalność firmy to:

  • Projektowanie oraz produkcja zbiorników ciśnieniowych m.in takich jak: 

 - wymienniki ciepła, wymienniki rurowo płaszczowe (rura w rurze), wymienniki spiralne 

 - separatory gazu, separatory cieczy

 - filtry gazu

 - butle antypulsacyjne

- absorbery, adsorbery

- mieszalniki

- reaktory

- wyparki

- kolumny destylacyjne, kolumny reaktyfikacyjne

  • produkcja aparatury przemysłu chemicznego
  • produkcja aparatury przemysłu spożywczego
  • konstrukcje stalowe
  • obróbka skrawaniem
  • wypalanie plazmowe
  • precyzyjna obróbka mechaniczna
  • gięcie elementów stalowych

 

Firma HML NOSEWICZ posiada zaplecze wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie projektowania CAD oraz wytwarzania wszelkich konstrukcji stalowych, aparatury procesowej i wielu innych.

 

Nowoczesny park maszynowy, wieloletnie doświadczenie połączone z bogatą tradycją, a także wykwalifikowana kadra, rzetelność i profesjonalizm to największe atuty naszej firmy. Główną domeną naszej działalności jest wysoka klasa jakości wyrobu. Oferujemy Państwu konstrukcje spawane i metalowe, obróbkę skrawaniem, wypalanie plazmowe oraz gięcie elementów stalowych. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to nie tylko doświadczenie i wiedza, ale także uważne wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta i wychodzenia tym potrzebom naprzeciw. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas produkty, spełnią Państwa oczekiwania. Gwarantujemy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Stale dążymy do podwyższania jakości naszych usług i produktów. Chcemy, by oferowana przez naszą firmę produkty, spełniały potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy dokładność wykonywanych usług oraz terminowość.

 

Znajdź nas

Kontakt

Zakład Mechaniczny HML NOSEWICZ

11-100 Lidzbark Warmiński
ul. Wiejska 71
Tel: + 48 89 767 39 91; 767 20 38
Fax: + 48 89 767 03 90
e-mail: biuro@hmlnosewicz.pl

Producent zbiorników HML Nosewicz