Tokarki wykorzystuje się już od dawna, szczególnie w procesach produkcyjnych. Nie są jednak takie same, jak dawniej, bo rozwój technologii, komputerów i automatyki przemysłowej powoduje, że w tym obszarze następują prawdziwe zmiany. Dzisiaj więc spotykana jest tokarka CNC, której obsługa jest łatwiejsza, a działanie bardziej efektywne. Wszystko jest bardziej zautomatyzowane, co oznacza, że procesem wytwarzania elementów steruje komputer. Dzięki temu mamy pewność lepszej precyzji pracy, co przekłada się na brak błędów. To też inne zalety jak szybsze tempo procesu produkcji, ale i mniejsze koszty tworzenia produktu.


Tokarki CNC wykorzystuje się do wielu dziedzin, szczególnie w obróbce metali i drewna. W zależności od tego, z jakim materiałem mamy do czynienia używa się innego typu maszyny. Dzięki temu efekty pracy są najlepsze, bo dana maszyna ma odpowiednie urządzenia tnące, jakie nadają się do określonego zadania.

 

Uniwersalna tokarka TUG-56MN

 

 

 

 
   Zakres obróbki
 Maksymalna średnica zamocowania mm   560
 Maksymalna średnica toczenia  mm 450
 Maksymalna długość toczenia w kłach  mm  2000

 

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, nasza tokarka TUG-56MN to urządzenie uniwersalne - dwuosiowy model sterowany numerycznie, wyposażony w głowicę rewolwerową. Tokarka przeznaczona jest do obróbki materiału zamocowanego w uchwycie, może być też jednak przystosowana do obróbki z podajnikiem pręta. To model przystosowany do wymagających zadań, nawet tych, które mają wygórowane parametry skrawania.
Mają więc Państwo pewność uzyskania najlepszej jakości produktów. Jeśli dodamy do tego nasz personel, doświadczenie, znajomość rynku i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, to uzyskamy obraz firmy, która wykonuje swoje zadania sumiennie i profesjonalnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Znajdź nas

Kontakt

Zakład Mechaniczny HML NOSEWICZ

11-100 Lidzbark Warmiński
ul. Wiejska 71
Tel: + 48 89 767 39 91; 767 20 38
Fax: + 48 89 767 03 90
e-mail: biuro@hmlnosewicz.pl

Producent zbiorników HML Nosewicz